Červnová ochutnávka bude 25.6. 2024 a budou k ní jídla ze Sardinie!

Novinky na Dererwines 2023

Dobré letní odpoledne.

Dnes je přesně ten den, kdy je potřeba napsat, co je nového s naším obchodem s portugalskými víny, brazilsko-portugalskými košťaty a pálivými omáčkami.

  • V prodeji je od minulého týdne extrémně pálivé piri-piri. Dal jsem na radu dávného kolegy, kterému jemnost originálního piri-piri nevyhovovala a napálil jsem teda extra omáčku. Je to stejná věc, jako originální piri, jen pálivého materiálu je tam dvakrát víc.

https://www.dererwines.cz/piri-piri-extra-silne/

  • Další důležitá věc je, že se podařilo konečně dovézt velké objemy zeleného vína z vinařství Aveleda, což mi dovoluje snížit ceny.

V současné době jsou všechna vína z tohoto vinařství zlevněna, včetně jejich vlajkové lodě Casal Garcia.

Stačí jít na hlavní stranu https://www.dererwines.cz

  • Podařilo se dovézt také poloviční variantu Casal Garcia 0.375ml . Malé lahve se budou používat na propagaci a expanzi Dererwines do pražských restaurací a barů. Idea stojí na praktickém problému, který jsme všichni zažili. V českých restauracích se pije dobré pivo, ale rozlévané víno je většinou hnusný. Dobré víno je jen v lahvích 0.75ml a to si většinou lidé nedají, protože to bývá drahé a nebo celou lahev nevypijí. Řešením je náš malý Casal Garcia.   https://www.dererwines.cz/casal-garcia-375ml/
  • Docela vtipná je další novinka. V obchodě s portugalskými víny začneme od července tohoto roku prodávat vína australská.

Jedno růžové a tři červená vína ze západní Austrálie posílí vinný team Dererwines.

https://www.dererwines.cz/australska-vina/

Děkujeme a posíláme klíčenku.

  • Od května jsme pronajali prostory v pražských Nuslích. Od července bude možné si vína vyzvednout přímo u nás v obchodě V Podluží 2, Nusle, Praha 4 a při té příležitosti ochutnat různé další novinky z našeho repertoáru. Detaily o otevření obchodu se dozvíte v dalším informačním emailu koncem července.

 

Díky moc za Vaši přízeň.

Ivan Derer