Červnová ochutnávka bude 25.6. 2024 a budou k ní jídla ze Sardinie!

Díky

Ahoj,

Chtěl bych Vám poděkovat za přízeň, kterou jste mi projevili registrací do Derer wines.

Doufàm, že Vám vína chutnala a že i ti z Vás, kteří si koupili to nejlepší světové koště, jsou s jeho kvalitou spokojeni. 

Díky Vám se mi podaří sáhnout si na moji letošní metu, kterou jsem považoval v srpnu za úplně fantastickou - objednávky na Dererwines přeskočí částku 100.000 korun.

A protože jsem se nedávno vrátil z nákupů v Iberii, mám teď určité zajímavosti, které bych rád nejdříve nabídnul Vám, než je pustím do běžné nabídky.

1.  1.5 litrová Península Setúbal Reserva Tinto 2021 od Rovisco Pais
Tahle láhev v sobě obsahuje dvě lahve! Tenhle tlusťoučkej, červeňoučkej, nejkulaťoulinkatější vinný mamut se hodí pro ty, kteří klasické sedmičky považují za nudu a to suché a silné víno, s mírnou příchutí čokolády, si radši dopřejí ve více vzrušujícím množství.

https://www.dererwines.cz/peninsula-de-setubal-reserva-tinto-2021/


2. V zelených vínech si drží jasné prvenství Casal García.
Abych podpořil jeho největšího konkurenta, Aveledu Fonte, rozhodl jsem se mu v tomto týdnu pomoci a uvalit na něj slevu 10%.

https://www.dererwines.cz/aveleda-fonte-2021/


3. Chtěl bych upozornit na pálivou omáčku Piri Piri, která výrazně vylepšuje všechny fádní pokrmy a která má v sobě potenciál, který stojí za to objevit. 

https://www.dererwines.cz/paliva-omacka-piri-piri/


K těmto zajímavostem je potřeba dodat, že celý obchod je teď plně zásoben, až na vyprodaný košťata, a za pozornost samozřejmě stojí všechna vína na Dererwines.cz
U každého vína je link do aplikace Vivino, kde je možné se o vínu dozvědět více, případně získat inspiraci pro jiné nákupy.

V příštím roce plánuji rozšířit nabídku o vína španělská a australská.
Zatímco španělská vína bych rád prodával stejně jako ty portugalská v nižší cenové kategorii, ten australský projekt bude zřejmě zaměřen na vína dražší.

Ještě jednou díky moc a přeji dobré svátky a dobrý konec roku.

Ivan Derer

 

Derer wines